KARABÜK GENÇ DEKORASYON KİMDİR ? 

  1. GÜVENİLİR TİCARET - İşimizi yaparken önceliğimiz müşterilerimize ticari ahlak güvenini kazandırmaktır. Güven her şeyden önce gelir. Yaptığımız işlerle güven konusunda kuşkusuz ve kaliteli hizmet sağlıyoruz.
  2. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ - Mutlu müşteriler, güzel ticaret kapsamında işlerimizi müşterilerimiz memnun kalması için yapıyoruz. Bu yüzden her konuda çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Çünkü siz en iyisini hak ediyorsunuz.
  3. GARANTİLİ HİZMET - İşimiz bitti prosedürümüz yoktur. Mutlu müşteriler, uzun süreli destekten geçer. Her zaman her konuda yaşanılan sıkıntılarda yardımcı oluyor, garantili hizmetlerimiz ile hep yanınızda oluyoruz. 

Ofisimize Herkesi Bekleriz :)

Ofisimizde kendimize özel yaptığımız çalışmalar ile de hoş bir ortam sunuyoruz. Gelen müşterilerimizi memnuniyet ile ağırlamaktan onur duyuyoruz. Her zaman kapımız müşterilerimize açık olup, yeni iş başlama ya da herhangi bi sorunda bizleri çekinmeden ziyaret edebilirsiniz.

Karabük'te Mobilyada Öncü "Moda Mobilya"

Yaklaşık 10 yılı aşkın mobilya çalışmalarımız ile " gardrop, şifonyer, mutfak dolabı, vestiyer, sedir, kapı ve mobilya ürünlerinde ölçülü her türlü imalat yapılmaktadır.

Karabük şehrimizde gergi tavan, mutfak tezgah arası cam, duvar kağıtları ve mobilya dekorasyon işlerinde hizmetlerimiz devam ediyor. Yaklaşık 3 yılı aşkın süredir de dekorasyon olarak kaliteli işler yaptığımızı web sitemizden de görebilirsiniz.

KARABÜK GENÇ DEKORASYON

Adres

Hürriyet mah. Sarıoğlu cad. No:45/B Merkez/KARABÜK

İletişim

karabukgencdekor@gmail.com
Telefon: +90 544 395 74 60 

Web Tasarım

Karabük Web Tasarım

Karabük Web Tasarım © Copyright 2019 - Karabük Genç Dekorasyon